Mikołajkowa Marzycielska Poczta

W dniu, kiedy wszyscy wspominają najbardziej lubianego świętego – czyli w mikołajki – klasa czwarta wzięła udział w akcji Marzycielska Poczta, która polega na pisaniu listów do chorych dzieci.

W myśl zasady, że dawanie innym to największa radość, uczniowie postanowili napisać do dwunastoletniej Martynki Kurek, chorej na mukowiscydozę, przez którą dziewczynka nie może chodzić do szkoły i w zasadzie nie ma kontaktu z rówieśnikami.

Czwartoklasiści wykonali także własnoręcznie kartki świąteczne, wpisując w nich życzenia płynące prosto z serca.

Mamy nadzieję, że wywołają one uśmiech na twarzy Martynki i będą miłym akcentem podczas nadchodzących Świąt!

Autorka informacji: K. Olczak