Dziennik elektroniczny w naszej szkole

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE

Ten trudny czas, w którym przyszło nam pracować, od wszystkich wymaga wydobycia umiejętności, z których do tej pory nie musieliśmy korzystać.

Zarówno Państwo, Rodzice, jak i Uczniowie doskonale radzicie sobie z zaistniałą sytuacją. Zaangażowanie Państwa i Uczniów jest budujące. Cieszy niezmiernie łatwość z jaką młodzież dostosowała się do nowej sytuacji.

W celu ułatwienia Państwu pracy oraz umożliwienia kontroli zadawanego materiału, oddaliśmy do dyspozycji Rodziców i Uczniów dziennik elektroniczny Librus.

Dziennik Librus umożliwia Państwu wgląd w wiadomości przesyłane do Waszych dzieci, kontrolę zadawanych prac oraz ocen, które otrzymują uczniowie. Możecie również Państwo kontaktować się bezpośrednio z wybranym nauczycielem lub administratorem szkoły, którym jest dyrektor, poprzez dostępną ikonę wiadomości. Także Uczniowie mają możliwość wysyłania tą drogą informacji, czy pytań do nauczycieli.

Mam nadzieję, że nie sprawiło Państwu kłopotów zalogowanie do dziennika elektronicznego. Gdyby jakiekolwiek wystąpiły, proszę o kontakt.

Zachęcam Państwa do aktywnego korzystania z dziennika elektronicznego Librus.

Życzę wszystkim wytrwałości, cierpliwości i dużo zdrowia.

Żywię nadzieję, że już niedługo spotkamy się w szkole.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Katarzyna Nastarowicz