Gmina Zadzim uzyskała grant na zdalne nauczanie

"Zdalna Szkoła - wsparcie
Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego"

W ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Gmina Zadzim uzyskała grant w kwocie 60.000,00 zł.
Za powyższą kwotę zakupiono 25 szt. laptopów i 25 szt. słuchawek nausznych z mikrofonem do laptopa, które przekazano Zespołowi Szkół w Zadzimiu Szkoła Podstawowa i Przedszkole oraz Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach w celu umożliwienia uczniom i nauczycielom zdalnego nauczania.

Nasza szkoła otrzymała 10 laptopów i 10 sztuk słuchawek nausznych z mikrofonem. Zostaną one przekazane w pierwszej kolejności uczniom, a następnie nauczycielom.