Gminny Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2016 roku w Zespole Szkół w Zygrach odbyła się uroczystość z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Krzysztof Woźniak, przewodniczący Rady Gminy Zadzim wraz z radnymi, zaproszeni dyrektorzy Zespołów Szkół w Zadzimiu i w Zygrach wraz z nauczycielami, zaproszeni emerytowani nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców obu szkół oraz inni pracownicy oświaty.

Uroczystość uświetniły uczennice Zespołu Szkół w Zygrach, które wierszem i piosenką podziękowały wszystkim pracownikom oświaty za cierpliwość, wytrwałość, wyrozumiałość i serdeczność okazywaną w codziennej, niejednokrotnie trudnej pracy z uczniami.

Autorka informacji: H. Słomian